stgkatalog=imprezystg=igdddebatydramaturgiczne STOWARZYSZENIE STG

Szanowni Państwo, serwis www STG.org.pl może używać tak zwanych plików "cookies". Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na zapisywanie informacji zawartej w plikach "cookies", uprzejmie prosimy o zmianę ustawień swojej przeglądarki stron www.

nasz e-mail startuj z nami do ulubionych poleć nas   KINO-TEATR X
Adres: Ignacego Daszyńskiego 56/1, 44-100 Gliwice
E-mail: stg@stg.org.pl

KRS: 0000178970   REGON: 278152102   NIP: 6312403604

      IMPREZY : I GLIWICKIE DEBATY DRAMATURGICZNE

Menu Debat:

Debaty Dramaturgiczne:

Modzieowy Ruch Kultury PARNAS i STOWARZYSZENIE STG przy Politechnice lskiej podjy si organizacji I Gliwickich Debat Dramaturgicznych, ktre odbd si w dniach 8 i 9 maja 2006 w KINO-TEATRZE X i na Scenie Prb STG.
Jako organizatorzy zwrcilimy si z prob do JM Rektora Politechniki lskiej prof. dr hab. in. Wojciecha Zieliskiego o objcie tej imprezy patronatem. Uzyskalimy wsparcie organizacyjne w postaci uyczenia na Debaty zarwno Sali Senatu, jak i Sali Rady Wydziau Elektrycznego, a przede wszystkim zgod na patronat.

Pragniemy zaznaczy, e uzyskalimy wczeniej aprobat i pomoc finansow Samorzdu Miasta Gliwice w postaci dotacji w kwocie 5000,00 z. Postanowiono przy czym, i Gliwickie Debaty Dramaturgiczne bd miay charakter imprezy cyklicznej. W takiej formule jest to przedsiwzicie cakowicie oryginalne, nie majce podobnych sobie w kraju. W Gliwicach spotkaj si czoowi polscy dramaturdzy, pracownicy naukowi kilku wyszych uczelni, oraz kierownicy i dyrektorzy teatrw.

Szczeglnej rangi nabiera impreza w zakresie dramaturgii dla dzieci i modziey, i zwizany z nim w duej mierze, aspekt pedagogiczny teatru. Bdziemy mieli okazj goci u nas absolutn czowk w tej dziedzinie. Organizatorzy wystpuj przy tej okazji z oryginalnym, autorskim projektem przedsiwzi teatralnych i edukacyjnych.

Biorc pod uwag najwysz rang merytoryczn imprezy, sdzimy, e ze wszech miar godna jest ona patronatu i wsparcia Uczelni, na terenie ktrej si odbywa, przyczyniajc si do podniesienia prestiu Politechniki lskiej jako nowoczesnego uniwersytetu odgrywajcego istotn rol nie tylko w ksztaceniu inteligencji technicznej, ale rwnie w dziedzinie kultury. Zreszt warto pamita, e w przeszoci tak funkcj nasza Uczelnia niejednokrotnie penia.
      S/STG WIADOMOŚCI

   STOWARZYSZENIE STG informuje członków stowarzyszenia, że w dniu 28.03.2022 roku odbyło się w biurze TX-Nieruchomości / TRANZEX / Stowarzyszenie STG, Walne Zebranie członków stowarzyszenia.
   Na Walnym Zebraniu zatwierdzono sprawozdanie z działalności za lata 2019-2022 oraz bilans i RZiS 2021, które kolejny raz zgodnie z rozporzadzeniem przesłano za pomocą systemu eKRS do Repozytorium Dokumentów Finansowych Ministerstwa Sprawiedliwości.
   Przeprowadzono wybory władz STOWARZYSZENIA STG na nową kadencję 2022-2025.
   Omówiono również zamierzenia na najbliższy okres.

29.03.2022 Więcej

      S/STG WIADOMOŚCI

Informujemy, że od 1 czerwca 2016 roku Stowarzyszenie STG ma nowy adres siedziby zgłoszony do KRS.

Stowarzyszenie STG
ul. Daszyńskiego 56/1
44-100 Gliwice

Kontakt z nami tylko wysyłając wiadomość na nasz adres e-mail.

20.06.2016 Więcej

      S/STG ARCHIWUM

Zapraszamy do odwiedzania naszego:

ARCHIWUM

W tym dziale znajdą Państwo opisy wszystkiego co wydarzyło się w STG i kulturze studenckiej Politechniki Śląskiej, głównie pod patronatem ZSP...

26.01.2009 Więcej


Aktualizacja: 14.11.2020     © STOWARZYSZENIE STG - Gliwice 2005/2020 - © STATOM POCZĄTEK   GŁÓWNA